QR Kodlu Menü Kartı

Restoranınız için temassız menü nasıl oluşturulur?

Bilindik menülere veda edin QR Kodlu menüye merhaba deyin.
Korona virüsden, Temizlik açısından ve Tasaruf amaçlı menü kartlarını yeniden düşünmemiz gerekiyor.

qr-kodu01

QR koduyla okunan menü kartı avantajları nelerdir?

Koronavirüs veya COVID-19 salgını artık tüm dünyaya yayıldı ve Lokanta / Restoranları ve bunun etkilerden kurtulmak muhtemelen biraz zaman alacak. Koronavirüsün yüzeylere bulaşıp, dokunularak yayılabilindiğ artık biliniyor. Restoranınız gibi işletmeler için önemli bir sorundur, çünkü oradaki yüzeylerin büyük bir kısmı her gün birçok farklı insan tarafından kullanılmaktadır.
Masaları ve tezgahları temizlemek ve dezenfekte etmek iyi bir başlangıç olsa da konuklarınızın ihtiyaç duyduğu ve paylaştığı bir şey var: menü kartları.

Öyleyse fiziksel menüleri paylaşmaktan nasıl vazgeçilir?
Cevap çok basit: menü kartını QR koduyla okunan menü ile değiştirin!

Size, Kovide karşı duyarlılıktan hariç ne getirir?

Baskı maliyetlerinden tasarruf edin

Menüler birçok kişi tarafından paylaşılarak yüksek düzeyde aşınma ve yıpranmaya neden olur. Ayrıca zaman zaman üzerine içecek döküldüğünden veya üzerine sos sıçradığından, yenilenmesi en azından temizlenmesi gerekir.
Kağıt menülerin basılmasının yüksek maliyetili oldğu sır değil.
Menülerinizi QR kodu menü ile değiştirirseniz, tek yapmanız gereken, QR koduna kolayca erişilebilen alanlarda sunmaktır. Öreneğin Restoranınızdaki bir duvara, bir pencereye, ön kapıya veya hatta doğrudan masaların üzerinde göstere bilirsiniz.

 

Peki ya menü değişirse?

kolayca düzenlenebilir, Yeniden baskıya vermek gerekmez

Menüyü değiştirmek için tek yapmanız gereken QR kodunuza yeni bir dosya yüklemektir. Bunu, yeni bir QR kodu yazdırmak zorunda kalmadan istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz.

Sadece birkaç basit adımda menünüzü istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.
Her 3 ayda bir değişen mevsimlik menü kartı ile yeni misafir çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Çalışanlarınızı koruyun

Sadece misafirlerinin sağlığına dikkat etmek değilsin aynı anda Çalışanlarınızda sağlığa dikkat etmeniz gerekir çünkü herkez artan enfeksiyon riskine maruz kalıyor.
Masada veya duvarda açıkça görülebilen ve taranabilir QR koduyla, servis personelinizin yükselte bilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama olmadığından, yemek teklifiniz hakkında istediğiniz kadar bilgiyi doğrudan QR kodu aracılığıyla sunabilirsiniz.

 

Menünüzü her zaman güncel tutun

Menünüzdeki bir yemeğin veya özel bir teklifin tükendiği veya artık mevcut olmadığı sıklıkla oldur. Bir menüyü güncel tutmanın ne kadar zaman alıcı ve maliyetli olduğunu biliyoruz. Ancak QR Kodlu menünüzü gerçek zamanlı olarak güncellemenize izin verdiği içinde mükemmeldir. Böylece misafirlerinize bir daha ‚Üzgünüm, bu satıldı‘ diyerek asla hayal kırıklığına uğratmak zorunda kalmazsınız.

 

Resimlerle ikna edin

Çoğu restoran menülerinde görsel öğeler içermez, çünkü yüksek kaliteli resimler için yer yoktur ve basılması maliyetlidir. QR kodu yardımıyla ise dijital menünüzün bir parçası olan iştah açıcı görsellerle misafirlerinizi ikna edebilirsiniz. Ayrıca resimler, konukların seçim yapmasınıda kolaylaştırır.

QR Kodlu Menü Kartı Fiyat Listesi

Açıklama

  • Size ayit QR Kodu
  • Online yükleme
  • PDF Format
  • HTML Format
  • Mobil ekranı duyarlı
  • Resim

BASIC QR-KODU

79birsefere mahsus
  • Sizin vermiş olduğunuz Word dosyası, JPG Resim veya PDF dosyası Menü-Kartı dijital QR Koduna uygun hale getirip dijital ortama yüklüyoruz

PRO QR-KODU

249birsefere mahsus
  • Sizin vermiş olduğunuz Word dosyası veya PDF dosyası HTML5 formatına çevrilip, Menü-Kartı'nı dijital QR Koduna uygun hale getirip dijital ortama yüklüyoruz
Sie befinden sich hier: