eticaret01

Neden E-Ticaret Sitesi ?

İnternet ortamında ticaret yapmak amacıyla kurulan sitelerdir. E-ticaret siteleri günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Nedeni ise internetten alışveriş ve ticaret yapmanın, fiziksel olanına göre daha kolay ve karlı olmasıdır. Fiziksel olarak söz konusu olan giderlerin birçoğu, internet üzerinden yapılan ticarette bulunmaz.
Bu nedenle birçok giderden tasarruf yapma imkanı vardır. İyi kurgulanmış bir e-ticaret sitesi sahibine yüksek kazançlar sağlayabilir.

E-Ticaret Sitesi Sahibi Olmalısınız

Geleneksel ticarette, mağaza sahibini sınırlayan birçok faktör bulunmaktadır. E-Ticaretde aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

7/24 çalışan bir işletmeye sahipsiniz demektir. Üstelik personel ve diğer giderleri de karşılamak zorunda kalmazsınız.

Daha fazla ürün seçeneğini müşterilerinize sunabilirsiniz. Üstelik depo ve teşhir alanı gerektirmeden. İnternet sitesinde sınırsız teşhir alanına sahip olmuş olursunuz.

Sergilemiş olduğunuz ürün hakkında detaylı bilgilendirme yazısı hazırlayabilir, müşterilerinizin ürün ile ilgili daha fazla bilgi edinmesini sağlarsınız.

Stok ve maliyet bilgilerini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Sitenize entegre edilebilen yazılımlar sayesinde, ne kadar ürün sattığınızı ve ne kadar ürün almanız gerektiğiniz bilebilirsiniz.

Maliyet artışlarından etkilenmezsiniz. İnternet ortamında dalgalanma nadir olacağından dolayı, fiyat artışları sizi etkilemez.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Sitesi Tasarımı hizmetlerimiz ile Kullanımı ve yönetimi kolay, kullanıcı odaklı Özel Tasarım E-Ticaret Siteleri ile daha çok satış yapın.

E-Ticaretde SEO

Ticaret için kurulan internet sitelerinde, kuruluştan daha önemli olan konu, sitenin sürdürülebilir olması ve daha fazla kullanıcının siteyi ziyaret etmesinin sağlanmasıdır. Gerek e-ticaret sitesi olsun, gerekse diğer internet sitelerinde olsun SEO kavramı oldukça önemlidir. SEO başarısı, arama motorlarında internet sitesinin ilk sıralarda yer almasını sağlar.

E-ticaret sitesinde ürün başlıkları, sayfa başlıkları, açıklamalar bölümü, başlık etiketleri, görsel alt etiketleri gibi önemli detayların bulunması gerekir. Tüm bu saydıklarımız sitenin aynı zamanda SEO uyumlu olması için gereken detaylardır. Ayrıca, site içerisinde yer alacak görsel ve yazınsal içeriklerin de çok iyi kurgulanması ve hazırlanması gerekir.

eticaret02

Özel Tasarım E Ticaret Sitesi

Firmaların ticari faaliyetleri birbirinden farklıdır. Farklı ticari alanlar, farklı çözümler gerektirir.

Özellikle firmalara yönelik olarak hazırlanan internet sitelerinde arayüz oldukça önemlidir. Fiziksel mağazalardaki vitrin örneğinde olduğu gibi, sanal ortamda da ara yüz, firmanın görünen tarafıdır ve bir tür vitrin görevi görür. Yapılan araştırmalar, insanların görsele daha çok önem verdiklerini gösteriyor.

PROFESYONELİK ONLİNE MAĞAZADA NEDEN ÖNEMLİDİR?

eticaret03

Günümüzde e-ticaret mağazaları, klasik perakendeciliğin temel bir parçası olarak görülbilinir. Giderek daha fazla insan düzenli olarak online e-ticaret mağazalarında alış veriş yapıyor. Uzmanlar, önümüzdeki birkaç yıl içinde e-ticarette daha güçlü bir büyüme bekliyorlar. Bir perakendeci olarak bu satış fırsatlarını kaçırmamalısınız!
Pazardaki artan ticaret hacmi, satıcılar ve profesyonel e-ticaret sistemlerine olan taleplerde artmaktadır. Online mağaza müşterileri için güvenlik, kullanılabilirlik ve tasarım gibi konular giderek daha önemli hale geliyor. Kullanıma hazır basit bir web mağazası, müşterilerin artan taleplerini gittikçe daha zor karşılamaktadır.
Deneyimli bir web mağazası ajansı olarak konuya çok aşinayız ve online mağazanızın müşterilerinize mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini sunmasını sağlıyoruz. Hedefimiz, belirlenen müşteri gruplarına duygusal ve etkili bir şekilde hitap edebilmekdir. Tabiiki hem B2B hem de B2C iş alanlarına hitap edebiliriz.

ONLINE MAĞAZASIDA HANGİ ÖZELLİKLER YER VERİLMELİDİR?

Kendi online mağazanız ile başarılı olabilmek için aşağıdaki noktalara dikkat etmelisiniz:

UYGUN TASARIM

İlk izlenim önemlidir! Bu sadece gerçek dünyada değil, internette de geçerlidir. Bir e-ticaret sitesine gelen ziyaretçiler genellikle birkaç saniye içinde sayfada kalmaya veya penceresini hızlı bir şekilde kapatmaya karar verir. İnternetteki artan rekabetle birlikte, online mağazaları sade interntde olarak memnun olamamalılar. Ziyaretçilere iyi bir genel izlenim vermek için online varlığınızı estetik açıdan çekici olmalıdır. Bir web mağazası / e-ticaret ajansı olarak, online mağazanızı çekici bir şekilde tasarlamanıza yardımcı oluyoruz.

YÜKSEK KALİTELİ İÇERİK

Online mağazalarla ilgili en yaygın sorunlardan biri, web sitesindeki içeriktir. Pek çok e-ticaret sayfasında, ilginç ve kullanışlı ürünler maalesef uygun şekilde sunulmamaktadır. Ziyaretçileri kendi web mağazanıza alış veriş yapan müşterilere dönüştürmek istiyorsanız, ayrıntılı ürün açıklamalarına, çekici resimlere ve dönüşüm için optimize edilmiş içeriğe dikkat etmeniz gerekir. Bir web mağaza ajansı olarak, yüksek kaliteli içerik oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

EKRAN DUYARLI TASARIM

İyi bir kullanıcı dostu olmanın önemli bir parçası olmak, kendi web sitenizin tüm içeriğini tüm ekranlarda en iyi şekilde görüntülemedir. Duyarlı bir tasarım, web mağazanın evde masaüstü bilgisayardan veya dizüstü bilgisayardan ya da hareket halindeyken bir akıllı telefon veya tabletten ziyaret edilip edilmediğine bakılmaksızın, kullanıcıların her zaman aynı olumlu deneyimi yaşamalarını sağlar. Bir web alışveriş ajansı olarak, içeriğinizi her cihaz için en uygun şekilde sunmanıza yardımcı oluyoruz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Başarılı bir internet mağaza işletmeyi hedefleyenler, bu günlerde arama motoru optimizasyonu konusundan neredeyse hiç kaçınamıyorlar. Bu internette arama motorları aracılığıyla mağazanızın bulunabilirliği ile ilgilidir. Özellikle web mağazaları ziyaretçileri için önemli bir kaynaktır. Kendi internet varlığınızın arama sonuçlarında olabildiğince üst sıralarda görünmesi için, içeriğin arama motorları dostu bir şekilde yapılandırılması ve tasarlanması gerekir. Bir web mağazası ajansı olarak, kapsamlı ve karmaşık arama motoru optimizasyonu konusunda size yardımcı oluyoruz.

İYİ BİR WEB SİTESİNİN MALİYETİ NEDİR

İster 1.000 Euro ister 15.000 Euro ödeyin, iyi düşünülmüş, iy tasarlanmış, başarı odaklı bir web sitesinin maliyeti her iyi kazançlı iş yatırımı gibi değer – değerlidir

BİR WEB SİTESİNİN MALİYETİ NEDİR?

BİR WEB SİTESİNİN MALİYETİ NEDİR. Bu soru çok sık soruluyor ve kesin bir cevap vermek imkansız. Maliyetlerin tam ve ayrıntılı özeti ancak müşterinin istekleri ve dolayısıyla projenin kapsamı biliniyorsa verilebilir.

Bir web sitesinin maliyeti tasarım, içerik, benzersizlik, işlevsellik gibi faktörlerinden oluşur. Ayriyeten erişilebilirlik ve tanıtım ayrı başlık altında olduğu halde belirleyicidir. Bu konulardaki ağırlıklar, maliyeti yükseltebilir veya düşebilir.

Sizin bütçeniz burada önemli bir rol oynar.

 

Bir müşteri olarak, optimum web sitesi ve ekonomik sonucu elde etmek için bir web sitesinde ne kadar harcama yapmak istiyorum sorusuna, size desteklyici paketler hazırladık.

Aşağıda size uygun olan Web-Paketile hemen başlıya bilirsiniz, ek veya gizli masraf olmadan – sabit fiyatlarla.

Bizimle web siteniz bireysel ve profesyonel olacaktır.

Doğru ortağa sahipseniz, profesyonel bir web sitesi yatırımınız, kesinlikle uygun maliyetli olacaktır.

ŞİMDİ KAMPANYADAN YARARLAN

Açıklama

 • Sınırsız Ürün ve Kategori ekleme
 • Admin hakları, tüm kontroller sizde
 • Panel eğitim desteği
 • PayPal ve ön ödeme kurumuları bizden
 • Kredikartı, kapıda ödeme ve diğer ödeme şekileri imkanı
 • Müşteri kayıt sistemi
 • Otomatik müşteri email cevaplama
 • İstenilen email adresi kulanma seçeneği
 • Otomatik vergi ve nakliye hesaplaması
 • Tüm sayfalar dahil: Kasa, Sepet, Kayıt, Oturum
 • bizim ekliyeceğimiz Ürün
 • bizim ekliyeceğimiz Kategori
 • Ek İnternet Sayfası
 • Yasal Sayfalar
 • Mobil, PC, tablet ve akıllı telefon için duyarlı tasarım
 • İletişim Formu
 • Logo entegrasyonu
 • Resim / Grafik, Lisanslı
 • Sosyal Medya bağlantısı
 • Slider
 • Arama işlevi
 • Sınırsız genişletilir
 • Panel eğitim detegi
 • Adil: Tüm kullanım haklarına sahipsiniz
 • Risk yok: Minimum sözleşme süresi yok
 • Sizin: Logo, Metin ve Grafiklerin entegrasyonu

E-TİCARET BASIC

899,-euro/birsefere mahsus
 • 25 Ürün
 • 3 Kategori
 • ek 5 İnternet Sayfası
 • opsiyon

E-TİCARET PRO

1299,-euro/birsefere mahsus
 • 35 Ürün
 • 5 Kategori
 • ek 8 İnternet Sayfası
 • opsiyon
 • 1 Slider / 3 Sayfa

E-TİCARET EK PAKETLERİ

SOSYAL MEDİYA ÜZERİ OTURUM AÇMA

Müşterilerinizin Google ve Facebook gibi sosyal ağlarla hızlı ve kolay bir şekilde oturum açmasına veya kaydolmasına izin verin.

✓ Oturum açma ve kayıt
✓ Hesapta ve ödeme işleminde
✓ 1 tıklama işlemi
✓ Facebook, Twitter, Google ve daha fazlası gibi birçok bağlantı mümkündür

149,00 Euro

MÜŞTERİ BAĞLILIK PUANI SİSTEMİ

Modern puanı sistemi ile müşteri sadakati oluşturun ve mağazanızdaki satış oranını artırın. Müşteriler, mağazanızdaki her alışveriş için sadakat puanları alır ve bunları bir sonraki siparişlerinde indirim için kullanabilir. Bir müşterinin ne kadar puan alması gerektiğini ve bir sadakat puanının ne kadar değerli olduğunu elbette belirleyebilirsiniz.

✓ Müşteri hesabındaki puan görsel alanı
✓ Bağlılık puan değeri ve sayısı belirlenebilir
✓ Puanların manuel olarak girilmesi ve kaldırılması için yönetici puan alanı
✓ Sistemin ürünlere, alışveriş sepetine ve kasaya entegrasyonu
✓ Tam otomatik sistem

299,00 Euro

KARGO TAKİP SİSTEMİ

Bir gönderi takip sistemi kullanın, böylece müşterileriniz her zaman kargolarının nerede olduğunu bilirler.

✓ Takip numarasını girerken otomatik e-posta
✓ Birçok sağlayıcıyla uyumludur (DHL, DPD, UPS, FedEx, vs. Toplamda 216 Şirket)

99,00 Euro

KUPON SİSTEMİ

Kupon sistemi, yeni müşteriler oluşturmak için iyi bilinen ve temel bir pazarlama işlevidir. Örneğin, alışveriş sepetinde yeni müşteriler için %10 indirim / 5€ indirim kuponları oluşturabilir veya tek seferlik kodlara sabit tutarlar atayabilirsiniz.

✓ % veya € olarak kuponlar
✓ Kullanım limiti belirlenebilir
✓ Kupon geçerliliği belirlenebilir
✓ Alışveriş sepetine ve kasaya bağlı sistemi
✓ Müşteriler hediye olarak kupon verebilir

199,00 Euro

FACEBOOK SOHBET / DESTEK MODÜLÜ

Web sitenizi, Facebook sohbet / mesajlaşma aracına bağlayın ve müşterilerin sorularını Facebook sohbet yoluyla yanıtlayın.

✓ Likepage'e bağlanır
✓ Web sitesi ve Messenger üzerinden mesajlar alın
✓ Müşteri dostu destek seçeneği
✓ Tam otomatik sistem

99,00 Euro

ONLİNE MAĞAZANIZA GÜVENLİK DUVARI

Bir güvenlik duvarı ile mağazanızı bilgisayar korsanlarından, bot saldırılarından ve virüslerden koruyun.

✓ DDOS koruması
✓ BOT saldırı koruması
✓ Giriş koruması
✓ Ve diğer birçok koruyucu önlem

189,00 Euro

NEWSLETTER / BÜLTEN SİSTEMİ

Bülten pazarlamasıyla satışlarınızı artırın.

✓ Bülten giriş alanları
✓ Otomatik sistem
✓ Onay için otomatik e-posta onaylama

149,00 Euro

İLGİNİZİ ÇEKTİK Mİ?

O zaman bizimle iletişime geçin ve ücretsiz, bağlayıcı olmayan bir teklif isteyin.

Sie befinden sich hier: